Whatsap İletişim
Yeni Satış! Arduino Manyetik Sensör Switch Reed Röle Daha Büyük Görüntüle

Arduino Manyetik Sensör Switch Reed Röle

$2.50

Yeni Ürün

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Üzerinde reed röle olan karta bir mıknatıs yaklaştırılarak iki ucu arasındaki kontaklar değiştirilerek kullanılabilmektedir. Bu sayede enkoder sitemleri veya manyetik sistemlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kolay kullanım için kart üzerinde besleme, toprak pini ve dijital çıkış pini yer almaktadır. Bu sayede Arduino başta olmak üzere bir çok mikrodenetleyici sistemi ile beraber kullanılabilmektedir. Normalde açık devre halinde olup mıknatıs yaklaştırıldığında kapalı devre konumuna geçmektedir. Manyetik anahtar, kapı alarm sistemler vb. bir çok sisteme entegre edilebilmektedir. 

 

 

Kart üzerindeki reed röle istenirse dik, istenirse de yatay şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Dijital çıkış vermektedir. Mıknatıs yaklaştırıldığında data bacağından 5V çıkış vermektedir ve aynı zamanda üzerindeki led de yanmaktadır.

 

 

Arduino başta olmak üzere bir çok mikrodenetleyici platformu ile beraber kullanılabilmektedir. Ürün dahilinde üç adet jumper kablo bulunmaktadır. Bu sayede ürünün çeşitli sistemlerle bağlantısı rahatlıkla yapılabilmektedir.

Bir Yorum Yaz

Arduino Manyetik Sensör Switch Reed Röle

Arduino Manyetik Sensör Switch Reed Röle

Aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: